


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний універсальний світильник стельовий ідеальне бюджетне рішення для освітлення кабінетів, офісів, залів магазинів. Кріпиться як накладним способом, так і вбудованим. Має акуратний зовнішній вигляд. Комплектується якісними драйверами та світлодіодами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оптима |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 25000 час |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 595 |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 297,15 ₴
