


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник із захистом IP65 є компактним та ефективним джерелом освітлення для приміщень з високою вологістю або великою кількістю пилу. Найчастіше такі світильники використовують у ЖКГ для освітлення сходів, коридорів та службових приміщень, підвалів та коридорів.
Світильники є ідеальним рішенням для освітлення бомбосховищ, оскільки вони виготовлені із пластику, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень.
Широкий діапазон напруги гарантує тривалий термін служби навіть у нестабільній мережі. Компактні розміри світильників дозволяють використовувати їх у приміщеннях з обмеженою площею. Їхню простоту оцінять усі, кому доведеться підключати та експлуатувати світильник.
Незважаючи на невелику потужність, світильники забезпечують ефективне освітлення завдяки світлопотоку 100 лм/Вт. Холодний спектр світла з температурою 6400К надає приміщенню більшої яскравості. Завдяки незначній потужності світильники дозволяють економити не електриці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Тип освітлення | Світильник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Кут випромінювання світла | 140 град. |
| Колір корпусу | Білий А |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 122,39 ₴
