


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник на акумуляторі забезпечує яскравість на рівні 7-ватної лампи. Оскільки його зручно переносити і ставити поруч із собою, — навідміну від лампочки в люстрі, — світла вистачає для комфортного виконання більшості завдань.
Яскравість світла регулюється димером. Оскільки світло розповсюджується на 360 градусів, ліхтар ефективно виконує роль загального освітлення в умовах відключення електрики. Зручно для укриттів та інших місць, де знаходиться кілька людей: багатоквартирних будинків, офісів, навчальних закладів.
Ручка для перенесення вільно прокручується навколо світильника. В ній вмонтований крюк для підвісу, тому ліхтар зручно використовувати як вдома, так і в гаражі чи на природі.
Працює від повного заряду 5-6 годин в максимальному режимі, а в мінімальному — до 20 годин. На повний заряд потрібно також 20 годин. Кабель живлення йде в комплекті.
Важливо: не давайте світильнику повністю розряджатися, це значно погіршує час роботи від акумулятора. І намагайтеся, з тих самих причин, не тримати ліхтар весь час на зарядці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Евросвет |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 7 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 700 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея, емкость | 2000 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 5 час. |
| Максимальная цветовая температура | 7000 К |
| Размеры (ДхШхВ) | 199 мм * 117 мм * 117 мм |
- Цена: 507,91 ₴
