



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтарик на акумуляторі ємністю 4-10 годин. Місткість складає 3600 мАг. Час роботи залежить від режиму свічення. У ліхтарі є основні потужні та економні режими, страбоскоп, а також бічне світло.
Основне світло ліхтарика спрямоване та працює на величезні дистанції. Контур світла відмінно помітний навіть на відстані 500 метрів. У максимальному режимі світлопотік досягає 4000 люкс.
Додаткова панель ближнього розсіяного світла виконує роль стаціонарного освітлення, коли необхідно висвітлити якомога більшу площу замість відстані. Наприклад, ви сіли за стіл перекусити, попрацювати чи зробити уроки.
Корпус великий, із зручною рукояткою. Ліхтарик комфортно тримати і людині з великими долонями та дітям. Юним створінням не буде важко, адже маса ліхтарика невелика.
На корпусі є місце для кріплення ременя, що йде у комплекті. З ним можна за потреби звільнити руки, не укладаючи ліхтарик на підлогу.
У комплекті є блок живлення із вбудованим індикатором заряду. Коли діод світиться червоним, йде процес заряду, а коли акумулятор зарядився, колір змінюється на зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 3.5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея, ємність | 3600 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 8 годину. |
| Розміри (ДхШхВ) | 205 мм * 112 мм * 143 мм |
- Ціна: 475,09 ₴
