

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник призначений для якісного висвітлення високих прольотів. Може використовуватись на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оптима |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Потужність | 50 Вт |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення робочого місця |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 30000 годин |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
- Ціна: 1 184,92 ₴
