


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний точковий світильник без рамки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Кругла |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Дюралюміній |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Потужність | 18 |
| Світлова віддача | 83 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Термін служби, година | 15000 час |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Тип розсіювача | Молочний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Колір корпусу | Білий А |
- Ціна: 166,90 ₴
