
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Люмінесцентна "TUBE-8" 10W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | G5 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 280 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 15мм*347мм |
| Термін служби, година | 8000 час |
- Ціна: 43,54 ₴
