
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник врізний "ZODIAC-24" 24W 4200К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 1680 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізне отвір | 595 мм х 295 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 295 мм х 8 мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
- Ціна: 627,44 ₴
