
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна поворотна "TRIO-R" 36W 6400K Е27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 36 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 100-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 240мм * 370мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 200° |
- Ціна: 411,21 ₴
