



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник врізний поворотний "NORA-12" 12W 6400K білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 1041 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізне отвір | 110мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | d 125мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
- Ціна: 139,83 ₴
