
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настільний LED "EBRU" 10 W чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 600 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | кріплення струбцина; диммеруеться; має сенсорний вимикач; |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 361 мм * 150 мм * 358 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 2 046,21 ₴
