
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-100" 100W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 1950 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | Час зарядки - 4 - 6 ч. годину. |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч годину. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Розмір батареї -360мм*580мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 325 мм * 85 мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 329,47 ₴
