
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник ґрунтовий LED "CRYSTAL" на сонячній батареї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 0.06 Вт |
| Світловий потік | 60 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Метал.скло |
| Розміри (ДхШхВ) | 370мм * 75мм |
| Термін служби, година | 100000 час |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Хром |
- Ціна: 228,26 ₴
