
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний "MANGO-3" (E27)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 75 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь, пластик |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 315 мм * 100мм * 90мм |
| Колір | білий + мат. хром |
- Ціна: 647,54 ₴
