
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна "RAINBOW" 1W E27 A45 (жовта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 1 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 105 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 69.5 мм*45 мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 270° |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 30,56 ₴
