
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка світлодіодна "REN" вологозахищена 6400К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Світловий потік | 288 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Кількість в упаковці | рулон - 5 метрів |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 33,99 ₴
