
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник аварійний LED "MALDINI-3" 16W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 16 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 410 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 7000 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 325 мм* 75 мм * 45 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
- Ціна: 503,50 ₴
