
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтарик ручний "BEST-5" 5W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 210 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 7000 К |
| Потужність | 5 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 240 мм*85 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Чорний з червоним |
- Ціна: 205,61 ₴
