
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінно-стельовий "MANAVGAT-3"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 120 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 505мм*120мм |
| Цоколь | Е14 |
- Ціна: 1 375,25 ₴
