
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна "PREMIER - 15" 15W 6400К A60 E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 15 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 150 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 112мм * 60мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 160° |
- Ціна: 61,24 ₴
