


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний вологозахисний світильник Євросвітло виконаний у монокорпусі. Готовий виріб. Конектор йде у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність | 18 Вт |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 25000 годин |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 247,56 ₴
