

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісні світлодіодні світильники спроектовані спеціально для висвітлення високих прольотів. Зважаючи на вкрай скрутну заміну світильників для високих прольотів, що знаходяться на великій висоті (у разі їх виходу з ладу), у світильниках застосовані якісні матеріали та компоненти, які розраховані безперебійно служити довгі роки, видаючи при цьому великий світловий потік з високим рівнем кольору Ra>90. Так, корпус світильника виготовлений із цільного алюмінію, що сприяє відмінному охолодженню світлодіодних модулів. ПРА у світильниках має мультивольтажну схему та витримує перепад напруги в мережі 170-350V, що важливо на підприємствах, де працюють верстати, електромотори, зварювальні апарати та ін. Для недопущення попадання всередину світильників вологи, пилу, комах тощо, світильники виконуються зі ступенем захисту IP65. Для правильності передачі колірних відтінків у світильниках застосовуються дорогі світлодіоди, що мають показник індексу кольоропередачі вище Ra 90. Для ще більшої довговічності світильників в них встановлюються світлодіоди, що відповідають американській світлотехнічній специфікації LM-80, що дає гарантію того, що при 30000 годинах роботи світловий потік. впаде більш ніж на 12,5% (наприклад, світлодіоди PHILIPS мають характеристики 20% спаду світлового потоку при 25000 годинах роботи). На вибір замовника світильники поставляються з температурним свіченням від 3000К до 5000К, ціна при цьому не змінюється. Завдяки корпусу з чистого алюмінію світильники при своїх великих габаритах мають порівняно малу вагу, не схильні до корозії і допускають їх промивання на висоті від пилу та бруду струминним методом під тиском (зі шлангів тощо)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INFOTEL |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Потужність | 53 Вт |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 75000 годин |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світлова віддача | 153 лм/Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 7 792,89 ₴
