



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна світлодіодна лампа з гнутою струбциною дозволяє налаштовувати світильник у будь-якому необхідному положенні. Світильник має регулятор температури кольору від 3000К до 6000К. Кріпиться до боковини стільниці затискачем, що йде в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Потужність | 9 |
| Робоча напруга | 200 - 240 V |
- Ціна: 580,42 ₴
